Aktualizácia ..::13.06.2019::.. NovinkyChS TobrokMoje psyGalériaNáš kalendárO stránkachO plemenách

Psy
Sučky
Spolumajiteľ
Angstroom
Caleb
Prezentujeme
Zapožičaní
Spomíname

Sme spolumajitelia

Tobrok Angstroom Aki - Tobrok "F" 2018

Tobrok Caleb Yel - nová nádej

Naši chovní psy sú pravidelne očkovaní, odčervovaní, veterinárne sledovaní, majú všetky dôležité vyšetrenia, aj nadštandardné, majiteľ sučky dostane kópiu všetkých výsledkov.

Ponúkame:

Umiestnenie sučky u nás počas krytia na dlhší čas je možné po dohode, avšak len v kotci. Možnosť prespania pri potrebe prekrytia, u nás, prípadne v hotely. Obec Mojmírovce má krásny kašteľ - hotel, kde môžete prespať tiež. V okolí je množstvo pamiatok a miest na objavovanie. Nitra je 15minút cesty autom od nás.
Neposkytujeme psy na krytie chorých sučiek (vysoký stupeň DBK), sučiek v zlom fyzickom a psychickom stave - nepripustím znásilňovanie sučiek a nútenie k páreniu, ak je evidentné bránenie sa sučky. Rovnako na sučky s pochybným rodokmeňom.
Vyhradzujem si právo odmietnuť krytie - bez udania dôvodu.
Cena za krytie je 100€ za každé narodené šteniatko, ktoré je prihlásené na zápis do plemennej knihy. Splatná 2 mesiace po narodení.
Majiteľ chovnej sučky sa zaväzuje informovať majiteľa chovného psa o priebehu gravidity, pôrode, o šteňatách a o ich nových majiteľoch, poskytne kontakt na nového majiteľa a umožní zverejňovanie informácií.

O krytí je vystavený dokument "Dohoda o krytí", ktorú podpisujú obe strany ešte pred krytím. Jej súčasťou je výmena fotokópií dokladov o chovnosti ako suky, tak psa a vyhlásenie, že oba jedince sú vo výbornom zdravotnom stave a pripravené na párenie.