NovinkyChS TobrokMoje psyGalériaNáš kalendárO stránkachO plemenáchKontakt

Plánované vrhy 2020

Šteniatko od násPlánované vrhyAktuálne vrhyOdchovyKrycí psyŠtatistika chovuVýstavy, šampióni
MédiáTOP Tobrok

Ak nás chcete prísť pozrieť, naše dvere sú samozrejme otvorené. Treba nám len zavolať či napísať mail a dohodnúť si presný čas a dátum, ktorý bude vyhovovať obom stranám. Tiež nie sme každý deň doma a máme aj vlastný program a najmä malého synčeka a dcéru, ktorí majú svoj režim. A keďže chcete prísť pozrieť psy, berte prosím do úvahy fakt, že sa o vás môžu obtrieť a vaše oblečenie ušpiniť, prípadne si vás označiť špinavými labkami a zanechať "psie trblietky" - chlpy :) Zvoľte teda vhodné oblečenie a obuv! Radi vás vezmeme so psíkmi na prechádzku. Ak chcete, prineste im nejakú tú mlsku, no ideálne sa dopredu informujte, čo im chutí :)

Pred tým, ako nám zavoláte, či napíšete, že si chcete šteniatko rezervovať, si prosím preštudujte aj naše stránky, ktoré sa síce orientujú na ČsV, no zodpovedajú aj otázky o Leonbergeroch a čo to vám o nich odhalia. Neumožňujem rezerváciu ľuďom, ktorí ani nevedia, o aké plemeno majú vlastne záujem. Keďže s vlčiakmi máme bohaté skúsenosti, radi vám o nich povieme a plemeno vám predstavíme. No vrhy ČsV už u nás nebudú!

Ako nových majiteľov pre prijímame ľudí, ktorí si chcú obohatiť život psom, obríkom so zlatým srdcom, mali by vedieť, čo za psíka si zaobstarávajú, čo do veľkosti a jeho potrieb rovnako. Ide o veľmi veľkého psa, ktorý si vyžaduje množstvo krmiva a teda aj zaťaží peňaženku majiteľa.

Poradie rezervácie je dané AJ tým, kto je v našich očiach najvhodnejší majiteľ pre to ktoré šteniatko! Pre veľmi nádejné šteniatko uprednostníme majiteľa so záujmom o výstavy a chov.

Plánujeme vrh Tobrok "H" Leeu

 

Krytie: 29.06.2020    Narodenie: cca 01.09.2020    Odber: od 01.11.2020

 

Skutočne sa teším na prvý vrh leonbergerov a o to viac som rada, že naša Lora má veľmi pevné zdravie, výbornú kostru, výšku, hmotu, tmavú masku, hnedé oko a vynikajúcu povahu! Vybrala som pre ňu psa s výbornou kostrou, bohatej srsti, sýteho pigmentu a skutočne dobrej povahy hodnej leonbergera. Obaja mierne väčší, než na bonitácii, Akkanga 57kg, Amaty 77kg momentálne. Krvne pôjde o zaujímavý vrh aj pre ďalší chov, pretože ako z Lorynej, tak z Amatyho strany ide o nezastúpenú krv. Exteriérovo očakávame štandardné šteniatka, v budúcnosti zrejme vyššieho vzrastu, aj sučky.

 

 

Matka: Akkanga Leon Eperies


sire: Eldar Druhá šance


dam: Frida Fiona Goldenleon


DBK A/A, DLK 0-0
LEMP N/N, LPN1,2 N/N
eyes clear
73cm

55kg


 

 

 

 

 

Otec: Amaty Leotracks

 

sire: Forest Skipper's Don Fortuna


dam: Ann's Lions Red Door

 

DBK A/A, DLK 0-0
LEMP N/N, LPN1,2 N/N
73cm
67kg
 

 

www.tobrok.sk